![תרגול יוגה בחלל תערוכת הקבע עם מאיה קרמר](https://static.wixstatic.com/media/11062b_00a57e93dbbf4e4dbdb58fc56513b336~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/11062b_00a57e93dbbf4e4dbdb58fc56513b336~mv2.jpg)
![תרגול יוגה בחלל תערוכת הקבע עם מאיה קרמר](https://static.wixstatic.com/media/11062b_00a57e93dbbf4e4dbdb58fc56513b336~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/11062b_00a57e93dbbf4e4dbdb58fc56513b336~mv2.jpg)
יום א׳, 21 באפר׳
|Tel Aviv-Yafo
תרגול יוגה בחלל תערוכת הקבע עם מאיה קרמר
מוזמנות ומוזמנים להצטרף אלינו לשעה של שהות, נשימה ותרגול יוגה לכל הרמות במרחב האורבני-ביתי.
זמן ומיקום
21 באפר׳ 2024, 9:00 – 10:00
Tel Aviv-Yafo, Idelson St 29, Tel Aviv-Yafo, Israel
פרטי האירוע
שעה של שהות, נשימה ותרגול יוגה לכל הרמות במרחב האורבני-ביתי. חלל תערוכת הקבע בבית יהפוך למשך שעה למרחב שמאפשר לגוף הרפיה. דרך התרגול הפיזי נפנה את תשומת הלב לנשימה כדי להשקיט את התודעה ולהגביר את יכולת הריכוז.
מנחה: מאיה קרמר, מפיקת "בית הספר של העיר" בבית ליבלינג, מורה ליוגה בעלת ניסיון של 8 שנים.
"מיד עם סיום לימודי האמנות בשנקר התחלתי את לימודי היוגה, שהיא מרחב של חופש וביטחון עבורי; כלי נפלא לחקור מודעוּת, ערוּת וחיוּת", מספרת מאיה. היא התחילה את דרכה כמורה ליוגה בקורס מורים ב"יוגה לבונטין" ב-2017, והמשיכה לתרגל וללמוד אשטנגה יוגה אצל מורים שונים במייסור שבהודו ובאינדונזיה. לדבריה, "אני שמחה ומלאת הודיה להעביר את החוויה והמפגש האישי שלי עם היוגה דרך תרגול ויניאסה ואשטנגה יוגה".
*יש להביא מזרן
*תשלום בדאנה (כמה שתוכלו) במזומן / באשראי בעמדת הקבלה