top of page

סיורים פרטיים לקבוצות

רוצים להעניק לאורחים מחו״ל הזדמנות לחוות את תל אביב-יפו מזווית קצת אחרת? מחפשים פעילות מהנה ומרתקת לקבוצת חברים חובבי אדריכלות? רוצים להזמין את העובדים לאירוע גיבוש יוצא דופן? יש לנו פתרון מושלם: סיורים פרטיים לקבוצות בליווי מדריכים בעלי רקע באדריכלות ועירוניות.

הסיורים שלנו זמינים בשפות: עברית, אנגלית, צרפתית, גרמנית, סינית, רוסית, וספרדית.
 

* ניתן לשלב בין סיור לארוחה, ישיבה בחללי עבודה באווירה ייחודית לישיבת צוות או התכנסות מקצועית.

לתאום והזמנה, במייל: miki.s@whitecitycenter.org 

הלב ההיסטורי כיכר ביאליק: מודרניזם והיסטוריה על קצה המזלג

90 דקות

כיכר ביאליק, שבה שוכן ביתו של המשורר הלאומי חיים נחמן ביאליק, היא לבה ההיסטורי של תל אביב ואחד מאתרי המורשת החשובים בעיר. הכיכר מוקפת מבנים בעלי חשיבות היסטורית, תרבותית ועירונית, שתכננו גדולי האדריכלים בשנות העשרים, השלושים והארבעים – פניני אדריכלות המהוות דוגמה נהדרת לסגנון המקומי.

נקודת מפגש: בית ליבלינג - רח׳ אידלסון 29
נקודת סיום: רח׳ מזא״ה 56

הפרינג׳ פלורנטין: האלטרנטיבה לאונסקו

90 דקות

שכונת פלורנטין שבדרום העיר גובלת במתחם העיר הלבנה של אונסקו. בשלהי שנות התשעים חוותה השכונה התעוררות, כאשר מחירי השכירות הנמוכים יחסית למרכז העיר משכו אליה צעירים שנשבו בקסמה המחוספס. הסיור בפלורנטין מגלה את הרבגוניות האדריכלית, המסחרית והחברתית הייחודית של השכונה, מרחב שבו אפשר למצוא בניינים בסגנון הבינלאומי לצד יצירות אדריכלות אקלקטית; חלוקה של רחובות על פני מקצועות שונים (תבלינים, צעצועים, סיטונאות אופנה וכו׳); ושווקים היסטוריים שוקקים שסביבם מסעדות וברים אופנתיים.

נקודת מפגש: רח׳ סעדיה גאון 5-7 (בגינה הציבורית)
נקודת סיום: רח׳ פלורנטין פינת שדרות וושינגטון

השדרה התוססת שדרות רוטשילד והסביבה

90 דקות

השדרה השוקקת היא העורק הראשי המתחבר אל לבה התרבותי של העיר – כיכר הבימה. השדרה היא אחד מארבעת הרחובות הראשונים של תל אביב וממלאת תפקיד מרכזי בהתפתחותה העירונית. מבנים חשובים רבים ניצבים לאורך שדרות רוטשילד, ביניהם בתי מנהיגי העיר והמדינה, שבהם התקיימו אירועים היסטוריים משמעותיים, לרבות הכרזת המדינה. בשדרות רוטשילד, מוקד כלכלי ועסקי עטור מבנים לשימור שמעליהם מתנשאים גורדי שחקים, ניתן לראות כיצד שימור היסטורי מתקיים במקביל לפיתוח עירוני מואץ. בסיור לאורך שדרות רוטשילד נבחן את התפתחות האדריכלות המקומית, ונראה כיצד הסגנון האקלקטי, הבינלאומי והברוטליסטי נשזרים בסיפורה הגיאוגרפי, החברתי והתרבותי של העיר.

נקודת מפגש: בית ליבלינג - רח׳ אידלסון 29
נקודת סיום: כיכר הבימה

סיור בבית ליבלינג

90 דקות

בסיור בבית ליבלינג נסביר מדוע הבניין הוא דוגמה מייצגת לאדריכלות הסגנון הבינלאומי בתל אביב, נשמע את סיפורי המשפחות שהתגוררו בו ונבחון כיצד והאם הצליחה האדריכלות העכשווית לשמר את רוח המקום. נבקר גם בתערוכות המוצגות בבית ליבלינג ומעלות לדיון סוגיות חשובות בהיסטוריה של העיר הלבנה ובחיי היום־יום שלה.

תפריט סיורים

סיור מודרך בבית ליבלינג:  600 ₪ עד עשרה אנשים, 60 ₪  לכל אדם נוסף

ביקור קבוצה בבניין (עצמאי או עם מדריך): 50₪ עד 15 אנשים, 80 ₪ לקבוצה מעל 15 אנשים

סיור בשעות היום: 1,400 ₪ עד 24 משתתפים

סיור בשעות הערב (לאחר השעה 18:00), בשבת או בחג: 1,800 ₪ עד 24 משתתפים

סיור בהדרכת אדריכלית/מתכננת עירונית: 1,600 ₪ עד 24 משתתפים

* המחירים עשויים להשתנות מעת לעת

* תשלום יתקבל בשקלים חדשים בלבד

מחירון

כתבו לנו על מנת להזמין את הסיור שלכם

תודה על פנייתכם, נשוב אליכם בהקדם!

הזמינו סיור לקבוצה

bottom of page